Recyklační minidrtiče

Jedná se o jednoduché kloubové čelisťové samostatné minidrtiče , čelisti jsou vyrobeny ze 14% manganové oceli s vysokou odolností proti otěru a jsou otočné (dvojitá životnost), s reverzací chodu, pro snadné uvolnění průchodu materiálu.
Samostatné minidrtiče můžou být nasazeny na nosiči, s využitím agregátu nosiče.
Samostatné minidrtiče můžou pracovat samostatně s vlastním elektro nebo hydraulickým pohonem.
Samostatné minidrtiče se dodávají v jednouché verzi s výsypkou kovovým skluzem nebo v provedení s výstupním dopravníkem (použito při předvádění), na kterém může být jako přídavné zařízení separátor jemných částic.

Red_rhino_serie_2000-3000

Chytří dodavatelé si uvědomili, že mohou výrazně snížit své provozní náklady pomocí drcení betonu a demoličních odpadů přímo na místě. Tím se sníží znečištění, hluk a dopravní zácpy způsobené těžkými nákladními vozidly, která odpadní materiály dopravují na skládku. Drcení na místě také eliminuje náklady na dopravu, poplatky za skládkování a samozřejmě daň za skládkování.
Stavební průmysl v současné době produkuje 120 milionů tun odpadu ročně. Přibližně 20 milionů tun tohoto odpadu končí na skládkách bez využití a sám o sobě nemá žádnou hodnotu.
*Co se týká financí, VB vynakládá 4 miliardy £ na uložení odpadů na skládkách.*
Proč byste měli chtít platit až 200 £ za uložení na skládku, když můžete beton rozdrtit a využít drcený materiál jako svůj výchozí produkt? … Nebo ještě lépe jej prodat!
Red Rhino nedávno prodal drtič řady 2000/3000 velkému sběrnému dvoru odpadů na jihu Anglie. Zákazník uvedl, že „je rád, že mohou pracovat s Red Rhino, což vedlo ke značně odlišnému způsobu, jak nakládají se získaným odpadem“.