Drtič Red Rhino 5000 plus


Drtič RedRhino 5000 Plus je podobný standardnímu modelu 5000, ale s přidanou funkcí vibračního podavače. Tento doplněk je hydraulicky poháněn a ovládán dálkovým ovladačem.
Model 5000 plus je čelisťový drtič, který dokáže rozdrtit celý obrubník za přibližně 30 sekund. Hydraulicky nastavitelné čelisti umožňují dosahovat velikosti výstupní drti od 20 mm do 100 mm. Drtič má šířku pouze 1660 mm a dostane se i do prostorů s omezeným přístupem. Odsávání prachu je standardně vybaveno tryskami pro postřik vodou s použitím standardního tlaku v hadicích.

Tento drtič je velmi populární u stavebních firem, které chtějí drtit na místě, nebo pro společnosti, které chtějí snížit objem svých odvozů na skládku. Řada 5000 umožňuje snadné drcení železobetonu, cihel, porcelánu a dalších výrobků z kameniva. Drcení s řadou RedRhino 5000 dokáže ušetřit desetitisíce korun za koupi zásypového materiálu. Je snadno přepravitelný z místa na místo pomocí přívěsu a může být během 5 minut po příjezdu připraven k práci.
Pomocí bezdrátového dálkového ovládání může být drcení řadou 5000 ovládáno pouze jedním pracovníkem. Řada 5000 patří pro svou spolehlivost a výkon k nejžádanějším produktům na trhu.

Technická specifikace
Drtič jednoduchý, čelisťový, otočné čelisti jsou vyrobeny ze 14% manganové otěruvzdorné oceli
Motor Deutz 30kW, vzduchem chlazený
Podvozek hydraulické pojezdy s gumovými pásy a rychlopojezdem
Ústí drtiče 500 x 250mm
Rozsah nastavení štěrbiny 20 mm – 100 mm podle nastavení hydraulické adjustace
Objem nádrže 30 l
Spotřeba cca 5 l/hod (při 28kw/2900rpm)
Výkon do 10t/hod podle vstupního materiálu a výstupní zrnitosti
Ovládání dálkové bezdrátové pro všechny funkce (pojezd i drcení)
Hmotnost 3056kg
Speciální vybavení vibrační podavač, třídič na přídavném dopravníku (pro separaci jemných částí a hlíny) a magnetický separátor, přídavný hydraulický vývod na hydraulické bourací kladivo
Unikátní reverzace chodu čelistí a možnost jejich otočení (dvojnásobná životnost), výkon
Materiály stavební odpad, beton a jeho prefabrikáty, bloky, dlažba i kamenivo od vápence po křemenné kompozice apod.
Red_Rhino_5000_2Red_Rhino_5000_4