Drtič Red Rhino 5000


Jednoduchý kloubový čelisťový drtič s ústím 500 x 250mm , který je 1660 mm široký. Manuální hydraulické nastavení čelistí umožňuje volbu výstupní velikosti produktu od 10 do 100 mm. Recyklační drtič Red Rhino 5000 si poradí se stavebním odpadem, betonem a jeho prefabrikáty, bloky, dlažbou i kamenivem od vápence po křemenné kompozice apod. Přímé hydraulické pákové ovládání s reverzací chodu umožňuje rychlé uvolnění materiálu a nastavení žádané zrnitosti produktu. Omezovací hydraulický ventil a další bezpečnostní prvky jsou ve standardní výbavě. Podvozek drtiče má gumové pásy a pro bezpečné plnění drtiče, pojezd a manipulaci jsou všechny funkce stroje řízeny dálkovým bezdrátovým ovládáním. Obsluha je jednoduchá, funkce přehledně značeny štítky. Chladič hydraulického oleje navržen pro prodlouženou životnost hydraulických prvků a horké klima.

Odprašování je standardní výbava, funguje na bázi zkrápění vodní mlhou při napojení na běžné domovní rozvody. Výstupní dopravník je snadno demontovatelný, jednoduchý s profilovaným pasem o vysoké pevnosti a dlouhé životnosti.
Jako volitelné zařízení je možno dodat na dopravníku třídič, který může separovat jemné podíly a ornici z drtícího procesu. Při dodání se sítem s oky 10mm může být třídič použit i k produkci okrasného kameniva.

Technická specifikace
Drtič jednoduchý, čelisťový, otočné čelisti jsou vyrobeny ze 14% manganové otěruvzdorné oceli
Motor Deutz 30kW, vzduchem chlazený
Podvozek hydraulické pojezdy s gumovými pásy a rychlopojezdem
Ústí drtiče 500 x 250mm
Rozsah nastavení štěrbiny 20 mm – 100 mm podle nastavení hydraulické adjustace
Objem nádrže 30 l
Spotřeba cca 5 l/hod (při 28kw/2900rpm)
Výkon do 10t/hod podle vstupního materiálu a výstupní zrnitosti
Ovládání dálkové bezdrátové pro všechny funkce (pojezd i drcení)
Hmotnost 2940kg (podle konfigurace)
Speciální vybavení třídič na přídavném dopravníku (pro separaci jemných částí a hlíny) a magnetický separátor, přídavný hydraulický vývod na hydraulické bourací kladivo
Unikátní reverzace chodu čelistí a možnost jejich otočení (dvojnásobná životnost), výkon
Materiály stavební odpad, beton a jeho prefabrikáty, bloky, dlažba i kamenivo od vápence po křemenné kompozice apod.
Red_Rhino_5000_1 Red_Rhino_5000_2 Red_Rhino_5000_3 Red_Rhino_5000_4